15 июл, 2021 1 112 Просмотров

У посольстві США бачать серйозний настрій на поліпшення інвестклімату в УкраїніОстанні дії Уряду України свідчать про серйозний настрій на поліпшення інвестиційного клімату, переконані в посольстві США в Україні.

Про це заявив заступник глави місії посольства США Алан Перселл в ході заходу "Стратегічний діалог: збільшення іноземних інвестицій в Україні".

"Ми вітаємо плани уряду України щодо залучення інвестицій шляхом розвитку інфраструктури та зростання можливостей. Недавнє прийняття закону про інвестиції та розвиток концепту Дія City сигналізує про те, що уряд серйозно налаштований на поліпшення інвестиційного клімату", - зазначив Перселл.

Представник США додав, що Україна рухається вперед зі структурними реформами, і вони аплодують цим змінам. На його думку, у Східній Європі існує багато прикладів того, як реформоване і сприятливе ділове середовище призводило до зростання інвестицій.

У той же час американський дипломат звернув увагу, що багато компаній не наважуються розглядати Україну як "цінне місце" для переміщення існуючих підприємств або створення нових.

"Вони посилаються на корупцію в судах, погану інфраструктуру, сильну приватну зацікавленість і стурбованість щодо рейдерства, включаючи слабкий захист приватної власності, як на головні виклики для ведення бізнесу", - зазначив він.

Перселл підкреслив, що уряд США за допомогою USAID співпрацює із зацікавленими сторонами в уряді та приватному секторі для формування та імплементації прогресивного інвестиційного порядку денного в Україні.

13 липня міністр фінансів Сергій Марченко висловив оптимістичні очікування щодо отримання Україною наступного траншу за програмою МВФ, а також щодо продовження підтримки з боку США у фінансовій сфері.

Поиск по сайту

Новости спорта

Спорт / ИнтересноеУкраїна виходить в 1/4 ЄВРО-2020

Збірна України в овертаймах обіграла команду Швеції з рахунком 2:1 та вперше в своїй історії вийшла...

30 июн, 2021 0 2 025

Культура / СпортЛукас Хофер выиграл «золото» в спринте на Кубке мира в Эстерсунде

Итальянский биатлонист Лукас Хофер завоевал золотую медаль в спринтерской гонке на 10 км на...

19 мар, 2021 0 514

Культура / СпортСерена Уильямс поддержала Шарапову :: Новости мира

9 марта 2016 Первая ракетка мира американка Серена Уильямс выразила восхищение мужеством Шараповой....

19 мар, 2021 0 626

Авторизация