08 июн, 2021 22 Просмотров

Українська для турків: у Туреччині надрукували підручник для вивчення української мовиУ Туреччині офіційно вийшов друком підручник з української як іноземної для тюркомовних під назвою «Я вивчаю українську мову 1. Початковий рівень». Про це повідомляє Українська Спілка в Анкарі своїй сторінці у Facebook.

Підручник є авторською розробкою спеціалістів Української спілки та пройшов апробацію під час навчального процесу на курсах української мови, які діють при спілці.

«Книга розрахована як для самостійного вивчення, так і для занять із вчителем. Також підручник буде корисним ресурсом для викладачів української як іноземної, які працюють із турецькими студентами», – йдеться у повідомленні.

Згідно з ним, підручник має сучасний дизайн, складається з 20 уроків, які окрім правил граматики, викладених турецькою мовою, містять також різноманітні завдання, направлені на розвиток основних видів мовленевої діяльності (читання, говоріння, аудіювання, письма). Зазначається, що інтегровані QR-коди допоможуть легко знайти відповідну тему на YouTube-каналі «Ukraynaca Öğreniyorum».

У спілці додали, що для використання на території України підручник рекомендовано до друку кафедрою тюркології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Поиск по сайту

Рекомендуем

Реклама

Новости спорта

События / Спорт / Новости в миреЄвро-2020 стартував: Італія розгромила Туреччину

Збірна Італії отримала перемогу з рахунком 3:0 над командою Туреччини у матчі-відкритті чемпіонату...

12 июн, 2021 0 15

Культура / СпортЛукас Хофер выиграл «золото» в спринте на Кубке мира в Эстерсунде

Итальянский биатлонист Лукас Хофер завоевал золотую медаль в спринтерской гонке на 10 км на...

19 мар, 2021 0 94

Культура / СпортСерена Уильямс поддержала Шарапову :: Новости мира

9 марта 2016 Первая ракетка мира американка Серена Уильямс выразила восхищение мужеством Шараповой....

19 мар, 2021 0 85

Авторизация