28 апр, 2021 210 Просмотров

В Африці знайшли найдавніше житло пращурів людейДослідження в печері Вандерверк виявили ознаки активності людей в ній майже на мільйон років раніше, ніж вважали раніше.

Група археологів встановила, що печера Вандерверк в африканській пустелі Калахарі є найдавнішим житлом первісних людей. Результати дослідження були опубліковані в журналі Quaternary Science Reviews, пише The Times of Israel.


У процесі датування печерних відкладень команда вчених з Єврейського університету Єрусалиму і Університету Торонто проаналізувала осадовий шар товщиною 2,5 метра, в якому були виявлені кам'яні знаряддя, останки тварин і попіл багать.

Використання методів палеомагнетизму і датування поховань показало, що вік знайдених фрагментів становить приблизно 1,8 мільйона років.


Висновки вчених підтвердили теорію про те, що люди були активні в печері набагато раніше, ніж передбачалося раніше. Отримані дані відсувають жиле доісторичне минуле Вандерверка майже на мільйон років.

Наголошується, що наявність настільки древнього попелу є свідченням найбільш раннього навмисного використання вогню предками сучасних людей.

Поиск по сайту

Новости спорта

Спорт / ИнтересноеУкраїна виходить в 1/4 ЄВРО-2020

Збірна України в овертаймах обіграла команду Швеції з рахунком 2:1 та вперше в своїй історії вийшла...

30 июн, 2021 0 1 885

Культура / СпортЛукас Хофер выиграл «золото» в спринте на Кубке мира в Эстерсунде

Итальянский биатлонист Лукас Хофер завоевал золотую медаль в спринтерской гонке на 10 км на...

19 мар, 2021 0 398

Культура / СпортСерена Уильямс поддержала Шарапову :: Новости мира

9 марта 2016 Первая ракетка мира американка Серена Уильямс выразила восхищение мужеством Шараповой....

19 мар, 2021 0 472

Авторизация