28 апр, 2021 19 Просмотров

В Африці знайшли найдавніше житло пращурів людейДослідження в печері Вандерверк виявили ознаки активності людей в ній майже на мільйон років раніше, ніж вважали раніше.

Група археологів встановила, що печера Вандерверк в африканській пустелі Калахарі є найдавнішим житлом первісних людей. Результати дослідження були опубліковані в журналі Quaternary Science Reviews, пише The Times of Israel.


У процесі датування печерних відкладень команда вчених з Єврейського університету Єрусалиму і Університету Торонто проаналізувала осадовий шар товщиною 2,5 метра, в якому були виявлені кам'яні знаряддя, останки тварин і попіл багать.

Використання методів палеомагнетизму і датування поховань показало, що вік знайдених фрагментів становить приблизно 1,8 мільйона років.


Висновки вчених підтвердили теорію про те, що люди були активні в печері набагато раніше, ніж передбачалося раніше. Отримані дані відсувають жиле доісторичне минуле Вандерверка майже на мільйон років.

Наголошується, що наявність настільки древнього попелу є свідченням найбільш раннього навмисного використання вогню предками сучасних людей.

Поиск по сайту

Рекомендуем

Реклама

Новости спорта

Культура / СпортЛукас Хофер выиграл «золото» в спринте на Кубке мира в Эстерсунде

Итальянский биатлонист Лукас Хофер завоевал золотую медаль в спринтерской гонке на 10 км на...

19 мар, 2021 0 37

Культура / СпортСерена Уильямс поддержала Шарапову :: Новости мира

9 марта 2016 Первая ракетка мира американка Серена Уильямс выразила восхищение мужеством Шараповой....

19 мар, 2021 0 45

Культура / СпортКапітан збірної Норвегії з футболу може втратити зір через феєрверк

Інцидент стався під час святкування Нового року. Футболіста турецького клубу терміново доставили в...

18 мар, 2021 0 48

Авторизация