28 апр, 2021 6 Просмотров

Україна залучить 90 мільйонів доларів кредиту від МБРР на закупівлю вакцинУкраїна досягла домовленостей щодо залучення кредиту від МБРР в 90 млн доларів для реалізації проєкту "Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні". Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Зазначається, що офіційні переговори делегації України з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) відбулись 27 квітня.
"Проєкт передбачає реалізацію заходів із запобігання, виявлення і реагування на загрозу, що становить пандемія COVID-19, а також зміцнення національної системи охорони здоров’я в цілому.

Зокрема, за кошти даного проєкту передбачено закупівлю вакцин проти COVID-19 для населення України у додаток до кількості вакцин, які були гарантовані у рамках партнерства COVAX та GAVI. Це дозволить досягти Україні першочергової цілі - охоплення повною вакцинацією щонайменше 20% населення країни", - йдеться у повідомленні.

"Крім цього, у рамках проєкту будуть здійснені заходи з підтримки збільшення кількості тестувань на COVID-19, оновлення обладнання холодового ланцюга та систем поводження і утилізації медичних відходів, обліку та контролю за ходом вакцинації, навчання персоналу, залученого до проведення вакцинації, тощо", - додали у Мінфіні.

Поиск по сайту

Рекомендуем

Реклама

Новости спорта

Культура / СпортЛукас Хофер выиграл «золото» в спринте на Кубке мира в Эстерсунде

Итальянский биатлонист Лукас Хофер завоевал золотую медаль в спринтерской гонке на 10 км на...

19 мар, 2021 0 37

Культура / СпортСерена Уильямс поддержала Шарапову :: Новости мира

9 марта 2016 Первая ракетка мира американка Серена Уильямс выразила восхищение мужеством Шараповой....

19 мар, 2021 0 45

Культура / СпортКапітан збірної Норвегії з футболу може втратити зір через феєрверк

Інцидент стався під час святкування Нового року. Футболіста турецького клубу терміново доставили в...

18 мар, 2021 0 48

Авторизация