19 июл, 2021 471 Просмотров

За допомогою програми-шпигуна спецслужби стежили за журналістами та правозахисникамиВлада авторитарних держав і різні спецслужби могли роками стежити за сотнями правозахисників, журналістів і політиків, використовуючи шпигунську програму, розроблену ізраїльською фірмою NSO Group.

Про це повідомили DW, NSO Group.

Про це свідчать результати багатомісячного журналістського розслідування "Проект Pegasus", опубліковані в неділю, 18 липня, німецькими ЗМІ, які брали в ньому участь.

У розпорядження журналістського консорціуму, що включає 16 редакцій, а також правозахисні організації Amnesty International і Forbidden Stories, потрапив список з 50 000 телефонних номерів, за власниками яких, ймовірно, стежили.

Більш ніж в тисячі випадків вдалося ідентифікувати власників цих номерів, серед яких опинилися, в тому числі, високопоставлені політики, адвокати, журналісти і правозахисники з Франції, США, Індії, Марокко, Мексики, Угорщини та інших країн, у тому числі відомі азербайджанські опозиційні журналістки.

Незалежним IT-експертам були надані 44 випадково обраних, на 37 з них були знайдені сліди шпигунського ПЗ.

У NSO Group заявляють, що клієнти компанії – це виключно офіційні державні організації, що використовують її продукти для боротьби з тероризмом, організованою злочинністю, наркоторгівлею, педофілами і викрадачами дітей.

Троянська програма Pegasus здатна миттєво встановитися на телефон жертви, досить один раз натиснути на надіслану зловмисниками посилання.

Поиск по сайту

Новости спорта

Спорт / ИнтересноеУкраїна виходить в 1/4 ЄВРО-2020

Збірна України в овертаймах обіграла команду Швеції з рахунком 2:1 та вперше в своїй історії вийшла...

30 июн, 2021 0 2 026

Культура / СпортЛукас Хофер выиграл «золото» в спринте на Кубке мира в Эстерсунде

Итальянский биатлонист Лукас Хофер завоевал золотую медаль в спринтерской гонке на 10 км на...

19 мар, 2021 0 514

Культура / СпортСерена Уильямс поддержала Шарапову :: Новости мира

9 марта 2016 Первая ракетка мира американка Серена Уильямс выразила восхищение мужеством Шараповой....

19 мар, 2021 0 626

Авторизация